O nás

Tak tohle jsme my.....

Naše firma vznikla v roce 2013 jako kamenný obchod se sportovním oblečením a doplňky. Našim výhradním dodavatelem byl v  té době německý výrobce sportovního oblečení Venice Beach, proto naše kamenná prodejna nese dodnes stejný název. Postupně jsme navázali spolupráci s dalšími dodavateli sportovního oblečení, jako je světoznámá Nebbia, dále oblíbený Sweepsport, Neywer, Lowellpro, Olivia shoes a další. Vzhledem k velké poptávce i od zákaznic z jiných míst ČR jsme se rozhodli založit v dnešní době naprosto nezbytný e-shop.

Název Lemra vznikl naprosto spontánně, protože bychom rádi, aby začali sportovat i ti méně aktivnější z nás :-)

Proto i naše logo " Nebuď lemra, probuď v sobě dravce ".

Zároveň s e-shopem jsme otevřeli druhou prodejnu, již pod názvem Lemra, kde jsme sortiment rozšířili i o oblíbenou značku Under Armour.

Dále jsme se rozhodli i pro výrobu sportovního oblečení  pod naší vlastní značkou Lemra, v nabídce již máme první kousky a chystáme se výrobu nadále rozšiřovat.

Budeme se snažit se neustále zdokonalovat, abychom splnili Vaše požadavky, proto pokud v současnosti nenaleznete právě svoji velikost nebo oblíbenou barvu, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme udělat vše, co je v našich silách.

Děkujeme za přízeň.

Váš Lemra team